חדשות ועדכונים

שיעורי TRX קבוצתיים

פילאטיס בחורים ביום א' בשעה 18:00.

שיעורי סטודיו

zumba

zumba

מוסיקה של כושר באוירה לטינית, צעדים פשוטים שרפת קלוריות מקסימלית תרגישו את המוזיקה ותזרמו!
ספינינג

ספינינג

להרגיש את הקצב, את הדופק ואת הלב... ספינינג הינו אימון קבוצתי דינאמי מודרך על אופני סטודיו, בליווי מוסיקה מגוונת וסוחפת. הדגש העיקרי בשיעור זה הוא על סיבולת לב ריאה, שריפת שומן וחיזוק פלג גוף תחתון. מתאים לכל אחד, רמת הקושי ניתנת לשליטה מוחלטת של המתאמן ע"י קביעת עומס העבודה על האופניים.

פילאטיס

זהו שיעור עיצוב המתמקד על עבודה של השרירים היציבתיים (התומכים את השלד) פתיחה והארכת הגוף הם הבסיס לכל התרגילים, שיעור זה מתאים לכלל האוכלוסיה ובמיוחד לאנשים שסובלים מבעיות גב. בשיעור זה מקפידים על דיוק, שליטה, נשימה וזרימה של התרגילים.

BOSO / FITBALL

זהו שיעור עיצוב המתמקד על שיפור היציבה תוך שליטה של הגוף. עבודה חזקה של שרירי היציבה תוך "עירעור שיווי המשקל" (בשפה המקצועית: הפעלת המערכת הפרופטיוספטית). שיעור זה מומלץ וחשוב לכולם !!!

אירובי משולב

שיעור אנרגטי וקיצבי המשפר את הסיבולת לב ריאה והקאורדינציה, ובעיקר את מצב הרוח !!! שיעורים אלו כוללים: *קיקבוס- תנועות מאומנויות הלחימה. *דאנס- קומבינציות ריקודיות.

עיצוב CORE

שיעור הבנוי מרצפים זורמים של תרגילים ושילוב תנועות ריקוד, עבודת שליטה ויציבה תוך חיזוק הגוף כולו ובעיקר של שרירי "הליבה" = CORE השיעור משלב לעיתים אביזרי אימון כגון כדורי משקל, OVER BALL, גומיה ועוד...

מדרגה / עיצוב מדרגה

שיעור שחלקו הראשון הוא קומביציית ריקוד על המדרגה שמתפתחת מצעדי בסיס פשוטים. בחלקו השני של השיעור אנו עובדים על חיזוק תוך שימוש במדרגה כמכשיר אימון. שיעור סוחף ומאתר לכל מי שאוהב לנוע ולרקוד.
עיצוב וחיזוק

עיצוב וחיזוק

שיעורי החיזוק הם למעשה ה"מפתח" לכל מתאמן, שיעורים אלו הם מכלול של גיוון ורעיונות אין סוף, הגוף כולו תמיד עובד, את השרירים מרגישים היטב, שיעור אנרגטי עם מוסיקה סוחפת.
עיצוב הצרת היקפים

עיצוב הצרת היקפים

השיטה ע"פ סטודיו "C" עבודת חיזוק שמטרתה לחזק את קבוצות השרירים בגוף ע"י עבודה ממוקדת בדרגת קושי גבוהה. בשיעורים נעזרים גם באביזרי אימון לצורך התנגדות השיעורים ניתנים באווירה רגועה עם מוסיקת רקע שקטה ומתאימים לכל גיל ורמה.
סטודיו עולם התנועה  קיבוץ ניר דוד     טלפון: 04-6488767     רווית: 050-7295138     ravitmw@nirdavid.net   פייסבוק - רווית קורן