חדשות ועדכונים

התו הירוק

הסטודיו מתנהל ע"פ הנחיות משרד הבריאות והתו הירוק.
כרגע מתקיימים שיעורי פילאטיס מכשירים בלבד.
אנחנו נערכים לפתיחת שנת המחול החדשה ב 01.09.21. כמובן תוך הקפדה על כל הכללים ובתקווה שמציאות הקורונה בארץ תאפשר זאת.

חוגי מחול

בלט קלאסי ( בשיטת R.A.D )

בלט קלאסי ( בשיטת R.A.D )

הוא בסיס לכל תחומי המחול הנלמדים, מקנה הבנה ולמידה של טכניקת הריקוד, החזקת הגוף, עבודה נכונה עם הגוף, תוך חיזוק וגמישות.
גילאי 4-6

גילאי 4-6

הקניית יסודות הבלט, דגש על עבודת הרגליים, החזקת הגוף, האזנה למוסיקה והקניית היכולת לעבוד בקצב הנדרש. לימוד ריקודים קטנים שבהם משלבים אלמנטים מחומר הנלמד, כמו פיתוח היצירתיות בעזרת עזרים ומוסיקות אלטרנטיביות.
גילאי 6 ומעלה

גילאי 6 ומעלה

פיתוח היסודות של הבלט, עבודת טכניקה בשילוב תרגילים וריקודים קצרים בשיטת ה R.A.D, נרכוש ידע בטכניקות של ריקודי עמים שונים ולמידה בריקוד ובמרחב.
מחול מודרני

מחול מודרני

משלב בתוכו את למידת הטכניקה המסורתית בשיטת "גרהם" העובדת על חוזק וגמישות הגוף ומביאה ליכולות גות ביחד עם שילוב של המודרני העכשווי והתנועתי, המשלב בתוכו קצב, מוסיקליות, דמיון ויצירה.
גאז פאנקי

ג'אז פאנקי

פיתוח הג'אז המסורתי לסגנון יותר עכשווי שמשלב סגנונות נוספים כגון ריקודי הרחוב, תוך שימוש במוסיקה עכשווית. בשיעורים נעבוד על חיזוק, גמישות ולימוד קומבינציות.
ריקוד מזרחי

ריקוד מזרחי

נכיר את הסגנונות השונים של המחול המזרחי, נלמד להשתמש באביזרים כמו מקל וצעיף נפתח צוהר למוסיקה המזרחית, הקלאסית והפופולארית וגם נשפר את הכושר, נעבוד על גמישות וקאורדינציה, נעצב ונחטב את הגוף.
" היפ הופ"

" היפ הופ"

סגנון אשר התפתח מהברייקדנס והמוסיקה השחורה, כולל בתוכו תנועות חדות והפרדת איברים בגוף. בשיעור יעבדו על חוזק וגמישות, הבנת הסגנון מבחינה הבעתית ולימוד קומבינציות וריקודים שונים בשילוב מוסיקה עכשווית.
להקת "עולם התנועה"

להקת "עולם התנועה"

זוהי להקה ייצוגית של מגמת המחול, אשר תופיע ותייצג אותנו באירועים, הלהקה מיועדת לכיתות ז' ומעלה לרקדנים נבחרים. מסלול הלהקה הוא מסלול מקצועי הכולל 6-8 שעות שבועיות.
סטודיו עולם התנועה  קיבוץ ניר דוד    טלפון: 04-6488767    רווית: 050-7295138  ravitmw1@gmail.com   פייסבוק - רווית קורן